Açılış Pazartesi- Cumartesi 08:30-20:00
Email info@izolsaat.com GSM +90 532 165 95 06

İkinci El Breitling Saat

İkinci El Breitling Saat Alan Yerler

İkinci el saat alan yerler hakkında yapmış olduğunuz araştırmalar sonucunda hangi firmaya güvenebileceğiniz konusunda elbette kuşkularınız olabilir. Elinizdeki marka saatlerinizi satmak istediğinizde en yüksek ve sizin için en uygun fiyatı elde etmek isteyebilirsiniz.  Ancak çoğu firma müşterinin bu isteğini göz ardı ederek kendi çıkarları doğrultusunda ilerlemektedir.

Elinizde Breitling marka bir kol saati varsa ve bu kronograf lüks kol saatinizi memnun kalacağınız bir fiyatta satmak en büyük hakkınızdır. Breitling kol saatleri spor görüntüsünün yanında oldukça lüks ve hak ettiği değerde satılması gereken bir saattir.

İkinci el saat alanlar arasında talibi olduğumuz bu lüks saatlere değerinin altında fiyat biçmemek için işimizi özen göstererek ve yasal yollarla yürütmekteyiz.

Satın Alma İşlemlerinde Fiyat Tekliflerimiz

İkinci el saat alan yerler arasında bulunduğumuz sektörde siz değerli müşterilerimiz için en uygun ve zarar etmeyeceğiniz fiyat tekliflerini sizlere sunmaktayız. Satmak istediğiniz saatinizin gerekli olan incelemeleri ve araştırmaları uzman arkadaşlarımız tarafından dikkatle yapılmaktadır. Müşterilerimize sunulan ekspertiz raporunun ardından teklifimizi sunmaktayız.

İkinci el saat alanlar arasında teklif sürecini, müşterinin elde edeceği kazançtan zarar etmemesini göz önünde tutarak ilerleyen nadir firmaların başında gelmekteyiz. Bu konuda profesyonel çalışan arkadaşlarımız müşterilerimiz ile yakından ilgilenmektedir. Ayrıca kayıtlı telefon adreslerimizden firmamıza istediğiniz zaman ulaşarak gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Fiyat Teklifinde Dikkat Ettiğimiz Hususlar

İkinci el saat alanlar için fiyat teklifinden önce, bu teklifleri etkileyen bazı önemli unsurlar mevcuttur.

● Saatin kalite kontrol aşamasında herhangi bir kusurun olup, olmadığı

● Saatin markası

● Saate ait aksesuar veya belgelerin eksik olması gibi durumlar fiyat teklifini etkileyen unsurlardır.

Müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunabilmek adına, yapmış olduğumuz tekliflerde hiçbir saate değerinin altında bir fiyat sunmamak, müşterilerimiz ile aramızdaki güven bağını korumak açısından dikkat ettiğimiz en önemli unsurların başında gelmektedir.

İkinci el saat alan yerler arasında müşterilerimizin gönül rahatlığı ile tercih edebildikleri bir firma olmak için, çalışmalarımızı daima müşteri görüşlerine önem göstererek yürütmekteyiz. Firmamız bu konuda görüş ve önerilerinize daima açıktır.